Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 27 grudnia 2015

Kolekta przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

Msze św. w Niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.

Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek, środa o godz. 7.00 i 17.00,

Czwartek i sobota: 10.00 i 17.00, piątek w porządku niedzielnym.

Na Mszę św. w Niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – środa po Mszy św. o godz.17.00.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu ze względu na kolędę będzie nieczynna, sprawy ważne będzie można załatwić po Mszy św. wieczornej.

Obchody liturgiczne tygodnia:

Poniedziałek, 28. 12. – Święto Świętych Młodzianków. W tym dniu po Mszach św. udzielane będzie dzieciom specjalne błogosławieństwo.

Czwartek, 31. 12. – Wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Jest to ostatni dzień roku kalendarzowego. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo przebłagalne o godz. 16.30. i Mszę św. o godz. 17.00. z rocznym sprawozdaniem.

Piątek, 01. 01. 2016. – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to Światowy Dzień modlitw o pokój. Msze święte w porządku niedzielnym. O godz. 16.30. Nieszpory kolędowe. Jest to święto obowiązkowe. W tym dniu nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Sobota, 02. 01. – Wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

 

Dzisiaj zapraszamy na Koncert Kolęd o godz. 15.00. wystąpi Grupa śpiewacza Gronie oraz Jacek Kierok, Wstęp wolny, dokładne informacje na plakatach.

Od poniedziałku, 28 grudnia, rozpoczynają się odwiedziny kolędowe. Plan kolędy wydrukowany jest w gazetce parafialnej oraz zamieszczony jest na stronie internetowej i w gablotce. Bardzo prosimy, aby Rodziny, które nie przyjmowały kolędy, bądź w tym roku przyprowadziły się do naszej parafii zgłosiły chęć przyjęcia kolędy w zakrystii. Rodziny, którym nie odpowiada wyznaczony termin kolędy mogą przyjąć kolędę w terminie dodatkowym. Również prosimy o zgłoszenie się w zakrystii. Ofiary składane z racji odwiedzin duszpasterskich przeznaczone będą na remont kościoła, który zaplanowany jest po świętach wielkanocnych.

6 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się randka dla małżeństw, na której będzie okazja do wypicia herbaty i pośpiewania wspólnie kolęd.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony parafialnej: wisla.duszpasterstwa.bielsko.pl

Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej.

Za złożone ofiary składamy „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na Seminarium duchowne.

Zostaw komentarz