Aktualności

Z życia Parafii

  1. W ostatnią sobotę lutego została odprawiona Msza św. w intencji Jubilatów ze stycznia i lutego. Później spotkaliśmy się w bibliotece parafialnej przy ciastku i kawie. I chociaż nie wszyscy Jubilaci dotarli, to razem miło spędziliśmy czas.
  2. Ferie dobiegły końca, wracamy do szkoły i wznawiamy spotkania formacyjne. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Msze św. szkolną, na sobotnie spotkania Oazy Dzieci Bożych i Scholki, a młodzież na Oazę Młodzieżową w piątki. Czekamy też na chętnych do służby liturgicznej przy Ołtarzu. Serdecznie zapraszamy i czekamy.
  3. Niestety odeszły od nas kolejne parafianki. Zmarła pani Rozalia Buchta oraz Zuzanna Hombek, mama naszego fotografa i pani Haliny, dbającej o czystość szat liturgicznych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  4. Zespół Charytatywny pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim paniom i młodzieży, które jak zawsze bardzo chętnie angażują się w pomoc przy sprzedaży baranków wielkanocnych, paschalików jak i w zbiórki przed kościołem. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. I jeszcze fragment z rozważań ks. M. Malińskiego:

„A nade wszystko potrzebna nam jest mądrość. Byśmy swoje osobiste życie ustawili mądrze i mądrze nim gospodarowali. Bo czas jest krótki. Bo przebiegają nam godziny dnie, tygodnie, miesiące, lata”.

Opracowała M. P.

Zostaw komentarz