Aktualności

Z życia Parafii

  1. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczęła się peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego w rodzinach naszej parafii. Codziennie po Mszy św. o godz.17.00 rodzina, która się zgłosiła zabiera Tryptyk Miłosierdzia i oddaje go przed Mszą św. dnia następnego. Czas Peregrynacji to szczególne nawiedzenie naszych rodzin przez Jezusa Miłosiernego i okazja do głębokiej modlitwy w różnych naszych intencjach. Zaprośmy wszyscy Jezusa Miłosiernego do swoich domów i wspólnie się z nim módlmy. Odpowiedni termin ustalić można w zakrystii.
  2. Został ogłoszony skład nowej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej naszej parafii. Gratulujemy wszystkim członkom i życzymy darów Ducha św. na czas rozpoczętej kadencji.
  3. W ostatni poniedziałek pożegnaliśmy kolejnego naszego parafianina. Odszedł od nas wieloletni pracownik PKS, pan Józef Czajka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!
  4. I jeszcze coś o dobroci z jednej z Perełek:

„Kiedy ktoś spełnia dobry uczynek, którego nie musiał robić,
Bóg spogląda w dół, uśmiecha się i mówi:
Dla tej jednej chwili warto było stworzyć świat”.

Opracowała M. P.

Zostaw komentarz