Aktualności

Z życia Parafii

  1. W ostatnią niedzielę dzieci z naszej parafii obchodziły rocznicę przyjęcia I Komunii św. O godz.11.30 została odprawiona uroczysta Msza św. w ich intencji. Życzymy im, by w miarę swoich możliwości starały się często przyjmować Pana Jezusa do swoich serduszek.
  2. Ksiądz Łukasz, wikary naszej parafii obchodzi w maju 5 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Życzymy mu by w zdrowiu i przy opiece Matki Boskiej Wniebowziętej dożył przynajmniej do 50 rocznicy i zawsze z uśmiechem głosił Chwałę Bożą.
  3. I jeszcze fragment z rozważań księdza M.Malińskiego:

„Przyjąć kogoś w gościnę, to znaczy zaakceptować go – dobro, które stanowi, uznać jego wartości za wspólną własność, uczestniczyć w nich.
Wtedy można i stół przykryć odświętnym obrusem, zastawić go wszystkim, co w domu najlepsze, kwiaty wstawić do wazonu. Wtedy dopiero one wyrażają twoją akceptację”.

Opracowała M. P.

Zostaw komentarz