Aktualności

Z życia Parafii

  1. Za nami Boże Ciało z procesją ulicami naszego miasta. To już po raz piąty przeszliśmy z Najświętszym Sakramentem do ołtarzy umieszczonych na terenie Wisły i pomimo zachmurzenia było nas dużo i licznie okazywaliśmy naszą przynależność do Kościoła katolickiego. Zapraszamy znów za rok.
  2. Pomimo remontu w kościele i związanych z tym utrudnieniami licznie uczestniczyliśmy w codziennych procesjach Oktawy Bożego Ciała. Zakończyły się także nabożeństwa majowe. Bóg zapłać za wspólną modlitwę do Matki Bożej patronki naszej Parafii.
  3. I jeszcze fragment z rozważań św. Jana Pawła II:

„Przyjmij słowo Chrystusa, zaufaj Mu i podejmij swą życiową misję. 11
Ludzie nowego wieku oczekują twojego świadectwa.
Nie bój się! Jest przy tobie Chrystus”.

Opracowała M. P.

Zostaw komentarz