Aktualności

Z życia Parafii

  1. Z okazji inauguracji w naszej parafii „Święta Chleba Caritas”  Zespół Charytatywny pragnie serdecznie podziękować wszystkim ofiarodawcom i sponsorom, którzy wspierają naszą działalność. Szczególnie dziękujemy 28 ofiarodawcom, którzy poprzez comiesięczne wpłaty pomagają nam w zapewnieniu śniadań potrzebującym dzieciom w szkole. To dzięki Wam dzieci są zadowolone i nie chodzą głodne. Ogromne „Bóg zapłać”!

    Dziękujemy też wszystkim sponsorom, którzy pomagają w różnych organizowanych przez nas akcjach charytatywnych takich jak: półkolonie letnie dla naszych dzieci, paczki dla osób starszych na święta Bożego Narodzenia, drobne upominki dla dzieci na św. Mikołaja i przed świętami wielkanocnymi itd.

    Bardzo cenimy sobie pomoc i współpracę wszystkich Pań, które pomagają nam piec ciasta, kołocze i ciasteczka na organizowane przez nas kiermasze, pomagają także w sprzedaży świec Caritas, opłatków i baranków wielkanocnych, uczestniczą w przeprowadzanych zbiórkach przed kościołem. Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc i za to, że zawsze możemy na Was liczyć.

    Dziękujemy też za wszystkie ofiary, które są wpłacacie na konto lub wrzucacie do skarbonki św. Antoniego. Za wszystko bardzo dziękujemy i liczymy na dalsze wsparcie i współpracę.

  2. Przyjęliśmy w poczet nowych parafian dwóch małych chłopców. Sakrament Chrztu św. otrzymał Wojtuś Steller oraz Krzysiu Wysocki. Życzymy Wojtusiowi i Krzysiowi by Dobry Anioł Stróż miał ich zawsze w swojej opiece, by rośli zdrowo na pociechę rodziców, rodzeństwa i całej rodziny. Mamy nadzieję, że kiedyś zobaczymy ich przy ołtarzu jako ministrantów.

Zostaw komentarz