Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 2 październik 2016

Kolekta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne Bóg zapłać za waszą ofiarność. Na Mszy św. o godz. 11.30 zaśpiewa Chór „Chopin”, który kończy warsztaty muzyczne. Dziękujemy za ubogacenie liturgii. Od dzisiejszej niedzieli, 2.10. br., nie będzie Mszy św. w niedziele godz. 19.00. Zapraszamy dziś na Dekanalną Procesję Różańcową, która rozpocznie się nabożeństwem o godz. 16.30 w kościele św. Klemensa w Ustroniu. Następnie procesja przejdzie do kościoła NMP Królowej Polski w Ustroniu – Hermanicach, gdzie o godz. 18.00 Ks. Biskup Ordynariusz Roman Pindel będzie przewodniczył Mszy św. Serdecznie zapraszamy Róże Różańcowe i czcicieli Matki Bożej.

Msze św. w Niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa: o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota: 10.00 i 17.00.
Na Mszę św. w Niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Okazja do Sakramentu Pokuty w tygodniu kwadrans przed każdą Mszą św.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: środa po Mszy św. o godz.17.00.
Kancelarii parafialna będzie czynna: we wtorek i w czwartek od godz. 15.00 do 16.00, zaś w piątek od 10.45 do 12.00.

Obchody liturgiczne tygodnia:
Wtorek, 4.10 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
Środa, 5.10. – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
Piątek, 7.10. – wspomnienie NMP Różańcowej;

Spotkania formacyjne:
Msza szkolna – w piątek o godz. 17.00.
Oaza Dzieci Bożych i Scholka Dziecięca – w piątek po Mszy szkolnej.
Ministranci – w piątek po Mszy szkolnej.
Oaza Młodzieżowa – w piątek o godz. 18.30.

W  tym tygodniu przypadają: I Czwartek i I Piątek miesiąca. W I Czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W I Piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 11.00 odwiedzimy chorych i starszych parafian. Prosimy ich zgłosić do czwartku w zakrystii.

W sobotę, 8. 10. br. po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie członków Parafialnego Zespołu Charytatywnego

W niedzielę 9.10 XVI Dzień Papieski. Naszą ofiarą będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która przez stypendia naukowe opiekuje się uzdolnioną młodzieżą z ubogich rodzin. Dziękujemy za ten dar serca dla młodych. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają poświęcone Różańce.

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które będziemy odprawiać wciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 17.00, zaś w niedziele i święta o godz. 16.30. Szczególnie zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny. Naszą modlitwą obejmijmy nasze rodziny i całą wspólnotę parafialną

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na naszej parafii Bóg zapłać waszą ofiarność.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafialnej wspólnocie gości i turystów. Życzymy Wam dobrego pobytu w naszym mieście, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy również do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz