Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 9 październik 2016

Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za waszą ofiarność. Dzisiejsza niedziela, 9.10. br., obchodzona jest jako XVI Dzień Papieski. Naszą ofiarą możemy wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która przez stypendia naukowe opiekuje się uzdolnioną młodzieżą z ubogich rodzin. Dziękujemy za ten dar serca dla młodych. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają poświęcone Różańce.

Msze św. w Niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa: o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota: 10.00 i 17.00.
Na Mszę św. w Niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Okazja do Sakramentu Pokuty w tygodniu kwadrans przed każdą Mszą św.
Kancelarii parafialna będzie czynna: we wtorek i w czwartek od godz. 15.00 do 16.00, zaś w piątek od 10.45 do 12.00.

Obchody liturgiczne tygodnia:
Czwartek, 13.10. – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera;
Sobota, 15.10. – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

Spotkania formacyjne:
Msza szkolna – w piątek o godz. 17.00.
Oaza Dzieci Bożych i Scholka Dziecięca – w piątek po Mszy szkolnej.
Ministranci – w piątek po Mszy szkolnej.
Oaza Młodzieżowa – w piątek o godz. 18.30.

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które będziemy odprawiać wciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 17.00, zaś w niedziele i święta o godz. 16.30. Szczególnie zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny. Naszą modlitwą obejmijmy nasze rodziny i całą wspólnotę parafialną.

Parafia Znalezienia Krzyża Św. w Wiśle – Głębcach zaprasza na Czuwanie Fatimskie. Początek modlitwy we środę, 12.10.br., o godz. 21.00. O północy będzie odprawiona Msza św. a po niej procesja ze świecami. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie.

NZOZ Inter-Med Centrum Medyczne zaprasza na badania USG tarczycy, nerek, stawów, piersi, echo serca, Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych. Badania będą wykonywane odpłatnie 13. 10. br. w Przedsiębiorstwie Handlowo – Wytwórczym „ISAKO”, ul. 1 Maja 42 od godz. 11.30 a od godz. 14.00 Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju – Przychodni Rejonowej przy ul. Wyzwolenia 60 D. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie.

Stowarzyszenie Farmaceutów Katolickich Polski zaprasza na I Ogólnopolską Pielgrzymkę Farmaceutów do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach w dniach 15-16.10.br.

W przyszłą niedzielę, 16.10. br., na Mszy św. o godz. 11.30 udzielimy Sakramentu Chrztu św. i modlimy się za dzieci roczne. Dzieci prosimy zgłosić w kancelarii parafialnej. Spotkanie dla rodziców przed chrztem odbędzie się w sobotę, 15.10.br., po Mszy o godz. 17.00. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej po Mszy św. o godz. 17.00. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na naszej parafii. Bóg zapłać waszą ofiarność.

Diecezjalne Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza pracowników Służby Zdrowia na patronalne święto ku czci św. Łukasza. Spotkanie pod przewodnictwem ks. bpa Romana Pindla odbędzie się we wtorek,18.10.br. o godz. 18.00 w budynku Kurii Diecezjalnej w Bielsku – Białej, ul. S. Żeromskiego 5-7. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafialnej wspólnocie gości i turystów. Życzymy Wam dobrego pobytu w naszym mieście, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy również do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz