Aktualności

Z życia Parafii

  1. W zeszłą niedzielę nasza rodzina parafialna powiększyła się o dwóch nowych członków. Sakrament Chrztu św. przyjęła Magdalena i Antoni. Życzymy im, by dobry Anioł Stróż zawsze miał ich w swojej opiece, a rodzicom by byli ze swoich pociech bardzo dumni i by przynosiły im w życiu wiele radości.
  2. Cieszymy się bardzo z wyróżnień jakie otrzymały z okazji Dnia Edukacji Narodowej nasze młode parafianki. Gratulujemy Lilce Arsenicz i Oli Gluzie ze szkoły podstawowej oraz naszej wspaniałej skrzypaczce Agatce Chmurze z gimnazjum, która wyróżnienia i nagrody otrzymuje nie pierwszy raz. Życzymy dalszych sukcesów. Prócz tego nagrodę otrzymała też pani Alicja, nasza organistka, której życzymy powodzenia w dalszym dyrektorowaniu Zespołowi Przedszkoli w Wiśle.
  3. Kończy się powoli miesiąc różańcowy, ale nadal zapraszamy do uczestnictwa w tych pięknych Nabożeństwach. W zeszły piątek Różaniec bardzo pięknie poprowadziły dzieci naszej parafii za co bardzo im dziękujemy. W kościele wiszą też śliczne i bardzo ciekawe różańce wykonane przez nasze dzieci. Jesteśmy ciekawi, który różaniec zwycięży.
  4. I jeszcze fragment z Orędzia świętego Jana Pawła II:
„Wszyscy potrzebujemy przebaczenia Boga i bliźniego. Wszyscy zatem winniśmy być gotowi przebaczać i prosić o przebaczenie. Prosić o przebaczenie i przebaczać – oto droga prawdziwie godna człowieka”.

Zostaw komentarz