Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 20 listopada 2016

Dziś obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatni dzień Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. Na zakończenie każdej Mszy św. odmówimy „Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana” (na Mszy św. o 11.30 – w ramach nabożeństwa eucharystycznego). Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy szczególnie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, którym udzielimy specjalnego błogosławieństwa. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. Składamy „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Msze św. w Niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa: o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota: 10.00 i 17.00.
Na Mszę św. w Niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Okazja do Sakramentu Pokuty w tygodniu kwadrans przed każdą Mszą św.
Kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek i w czwartek od godz. 15.00 do 16.00, zaś w piątek od 10.45 do 12.00.

Obchody liturgiczne tygodnia:
Poniedziałek, 21.11 – wspomnienie Ofiarowania NMP. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Bp Janusz Zimniak. Polecamy Biskupa Seniora w naszych modlitwach.
Wtorek, 22.11 – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej.
Czwartek, 24.11 – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy

Spotkania formacyjne:
Msza szkolna – w piątek o godz. 17.00.
Oaza Dzieci Bożych i Scholka Dziecięca – w piątek po Mszy szkolnej.
Ministranci – w piątek po Mszy szkolnej.
Oaza Młodzieżowa – w piątek o godz. 18.30.

We wtorek, 22.11.br zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie w grupach. W tym dniu w bazylice w Bielsku-Białej Hałcnowie odbędzie się kolejna katecheza na temat: „Jak wierzyć w świecie niewiary?” a wygłosi ją ks. prof. dr hab. Edward Staniek. Początek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę, 27.11, rozpoczyna się czas adwentu – przygotowania na pamiątkę Narodzenia Pańskiego i nowy rok liturgiczny. Na Mszy św. o godz. 11.30 rozpoczniemy tegoroczne Roraty. Zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi. Msze św. roratnie będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku o 17.00 a w soboty o 10.00. Przy wyjściach z kościoła będziemy mogli zakupić opłatki na stół wigilijny i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafialnej wspólnocie gości i turystów. Życzymy Wam dobrego pobytu w naszym mieście, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy również do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz