Aktualności

Kolęda 2016/2017

Dobry i miłosierny Boże, polecamy Twojej opiece nasz dom, rodzinę i wszystko, co posiadamy. Błogosław nam, strzeż od złego, chroń w niebezpieczeństwie, zachowaj od nieszczęścia, umacniaj naszą wiarę, a w smutku i cierpieniu daj ufną nadzieję. Spraw, abyśmy zawsze byli złączeni z Tobą. Amen. (Agenda)

Plan Odwiedzin Duszpasterskich

2016

27 XII – WTOREK
F: godz. 10.00.             Rejon Jawornik I: ul. Jawornik od nr 1 do 12F i ul. Brzozowa.
T: godz. 10.00.             – Rejon Jawornik IV: ul. Soszowska, Cieślarów, Wrzosowa 5, Podbeskidek, Jodłowa, Jawornik 56 – 74.

28 XII – ŚRODA
F: godz. 10.00.             – – Rejon Partecznik: Partecznik i ul. Górnośląska.
T: godz. 10.00.             Rejon Jawornik IIIA: ul. Nowa (numery parzyste), Brańców.

29 XII – CZWARTEK
F: godz. 10.00.             – Rejon Centrum III: ul. Stalmacha, Wodna, Lipowa, Os. Zdejszy.
T: godz. 11.00.             Rejon Jawornik II: ul. Świerkowa, Wańkowska, Jawornik 19 – 54, Leśna.

30 XII – PIĄTEK
F: godz. 11.00.             Rejon Oaza II: ul. Ochorowicza, Sarnia, Groniczek.
T: godz. 10.00.             Rejon Kamienny i Blejch I: Kamienny, Blejch – Olimpijska, Różana, ul. Konopnickiej od nr 33 – 1.

2017

02 I – PONIEDZIAŁEK
F: godz. 13.00.             Rejon Osiedle: ul. Bolesława Prusa, blok nr 23 i 21.
T: godz. 13.00.             Rejon Gahura i Dębowa: ul. Letnia, os. Bucznik, Gahura oraz Obłaziec – ul. Dębowa.

03 I – WTOREK
F: godz. 13.00.             Rejon Jarzębata I: ul. 11 – Listopada od nr 34 do 3.
T: godz. 16.00.             Rejon Osiedle: Osiedle XXV, blok 1 i 2.

04 I – ŚRODA
F: godz. 13.00.             Rejon Osiedle: ul. Bolesława Prusa, blok nr 25.

05 I – CZWARTEK
F: godz. 13.00.             Rejon Osiedle: ul. Bolesława Prusa, blok 18 i 20.

07 I – SOBOTA
F: godz. 13.00.             Rejon Blejch II: ul. Willowa od nr 5b do 26.
T: godz. 10.00.             Rejon Jarzębata II: Os. Jarzębata, ul. 11 – Listopada 43b – 35, Gimnazjalna, Beskidzka, Miła.

09 I – PONIEDZIAŁEK
F: godz. 13.00.             Rejon Bukowa: ul. Kwiatowa, Bukowa, Al. Burschego 34, 54, 60.\
T: godz. 13.00.           Rejon Oaza I: ul. 1 – Maja od nr 3 do stacji benzynowej.

10 I – WOTREK
F: godz. 13.00.             Rejon Centrum I: Centrum – Rynek (Plac Hoffa, ul. 1 – Maja numery 45, 43, ul. Sztwiertni).
T: godz. 16.00.             Rejon Centrum II: ul. Towarowa, Kolejowa, 1 – Maja numery 58 – 64, ul. Bolesława Prusa nr 6 – 16.

11 I – ŚRODA
F: godz. 13.00.             Rejon Osiedle: Osiedle XXV, blok 3 i 4.

12 I – CZWARTEK
F: godz. 13.00.             Rejon Piła: ul. Strumykowa, 1 – Maja numery 70 – 87, Wiosenna, Przylesie, Przemysłowa, Bulwar Słoneczny;
Rejon Ustrońska: ul. Ustrońska od Cichej, ul. Żwirowa, Stroma.

13 I – PIĄTEK
T: godz. 13.00.             Rejon Osiedle: ul. Bolesława Prusa, blok 19 i 17.

23 I – PONIEDZIAŁEK
T: godz. 13.00.             Rejon Dziechcinka: Dziechcinka – od nr 54, Os. Skolnity, ul. Strażacka, Sosnowa.

27 I – PIATEK
T: godz. 13.00.             Rejon Burschego i Kuryatty: Al. Burschego i ul. Kuryatty.

28 I – SOBOTA
T: godz. 11.00.             Rejon Jawornik IIIB: ul. Jerzego Niemca, Nowa (numery nieparzyste).

2 II – CZWARTEK
F: godz. 13.00.             Kolęda dodatkowa dla tych, którzy w wyznaczonym terminie nie mogli przyjąć księdza.

Zostaw komentarz