Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 8 stycznia 2017

Dziś przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczne obchody Tajemnicy Wcielenia Syna Bożego. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Składamy „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Msze św. w Niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa: o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota: 10.00 i 17.00. We środę, po Mszy św. o godz. 17.00, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Na Mszę św. w Niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Okazja do Sakramentu Pokuty w tygodniu kwadrans przed każdą Mszą św.
Kancelaria parafialna będzie czynna: bezpośrednio po Mszy św. wieczornej ze względu na odwiedziny kolędowe.

Trwają odwiedziny kolędowe. Plan kolędy będzie zamieszczony w biuletynie parafialnym „Głos Maryi”, w gablocie i na stronie internetowej. Rodziny, którym nie odpowiada wyznaczony termin, mogą przyjąć kapłana w terminie dodatkowej kolędy – 2.02.2017r.

W sobotę, 14.01., po Mszy św. o godz.10.00 zapraszamy członków Róż Różańca św., Parafialnego Zespołu Charytatywnego i osoby starsze na spotkanie opłatkowe.

W przyszłą niedziele, 15.01., będziemy obchodzić Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Kolekta przeznaczona będzie na cele charytatywne jako jałmużna postna. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafialnej wspólnocie gości i turystów. Życzymy Wam dobrego pobytu w naszym mieście, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy również do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz