Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 29 stycznia 2017

Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Msze św. w Niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa: o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota: 10.00 i 17.00. We środę, po Mszy św. o godz. 17.00, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Na Mszę św. w Niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Okazja do Sakramentu Pokuty w tygodniu kwadrans przed każdą Mszą św.
Kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek od 15.00 do 16.00; we czwartek od 15.00 do 16.00. W I Piątek kancelaria będzie nieczynna.

W Liturgii wspominamy:
– we wtorek, 31.01. – św. Jana Bosko, prezbitera;
– we czwartek, 2.02. – święto Ofiarowania pańskiego;
– w piątek, 3.02 – wspomnienie św.  Błażeja, biskupa i męczennika.

Zapraszamy kandydatów do bierzmowania we wtorek, 31 stycznia br., na godz. 17.00 do uczestniczenia we Mszy świętej, po której odbędzie się spotkanie formacyjne, a w niedzielę, 5 lutego br., na godz. 10.00 na Eucharystię, w czasie której zostanie udzielone dla nich specjalne błogosławieństwo.

W tym tygodniu przypadają I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. We czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy św. poświęcimy gromnice, które zapalamy w naszych domach w czasie burz i trudności życiowych. Kolekta będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.  W I Piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 11.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w piątek, 3.02 po Mszy św. wieczornej.

Błogosławieństwa św. Błażeja będziemy udzielać po każdej Mszy św. W I Sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie członków Róż Różańca świętego a po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.

W przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 11.30 pobłogosławimy świece dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafialnej wspólnocie gości i turystów. Życzymy Wam dobrego pobytu w naszym mieście, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy również do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz