Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 25 czerwca 2017

Dziś XII niedziela zwykła. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Składamy „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Na Mszę św.  o godz. 17.00 zapraszamy szczególnie dobrodziejów, ofiarodawców i sponsorów działań dobroczynnych prowadzonych przez Parafialny Zespół Charytatywny.

Msze św. w Niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00 (od 2.07 – także o 19.00).
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 19.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 19.00.
Na Mszę św. w Niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Kancelaria parafialna czasie wakacji będzie czynna: we wtorek i czwartek od 17.30 do 18.30 a w piątek od 10.45 do 12.00 ( w I Piątek miesiąca jest nieczynna)

W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
– w środę, 28.06. – wspomnienie św. Ireneusza, bp o m.
– w czwartek. 29.06. – uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Składka będzie przeznaczona na Świętopietrze.

W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie członków Róż Różańca św.

Od poniedziałku 26.06. do 26.08. Msze św. wieczorne w tygodniu będą odprawiane o godz. 19.00, zaś od niedzieli  2.07. do 24.09. w niedziele będzie dodatkowa Msza św. o godz. 19.00. W przyszłą niedzielę, 2.07. składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Nasza parafia włączyła się w akcję „Zostań patronem rodziny”, która ma na celu pomoc rodzinom chrześcijańskim w Syrii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za każdy dar solidarnej miłości wobec potrzebujących złożony do skarbonki.

Parafialny Zespół Charytatywny organizuje, wzorem lat poprzednich, półkolonie letnie dla dzieci naszej parafii w dniach 21 do 25.08. br. Pragniemy, by w tym roku patronką naszych spotkań była Matka Boża Fatimska. Nawiedzimy kościół Matki Bożej Fatimskiej w Bielsku – Białej a potem będzie zabawa w „Leoparku”. Będą też wycieczki, ognisko i inne atrakcje. Koszt 120 zł: w tym 2-gie śniadanie, obiad i podwieczorek. Zapisy w zakrystii i u pani Edyty, katechetki do 31.07. Zapraszamy.

W czasie wakacji i urlopów apelujemy do wiernych:

  • o rozumne planowanie i korzystanie z czasu wolnego;
  • o uszanowanie niedzieli jako „Dnia Pańskiego” – dnia odpoczynku i chwały dla Boga;
  • o troskę i szacunek dla przyrody, wśród której żyjemy;
  • o odpowiedni ubiór na nabożeństwach w kościele.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafialnej wspólnocie gości i turystów. Życzymy Wam dobrego pobytu w naszym mieście, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy również do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz