Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 27 sierpnia 2017

Dziś przeżywamy XXI niedzielę zwykłą. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Składamy „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Msze św. w Niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00 (od 2.07 – także o 19.00).
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 17.00.
Na Mszę św. w niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.

Kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek i czwartek od 15.00 do 16.00 a w piątek od 10.45 do 12.00 (w I Piątek jest nieczynna). Od poniedziałku, 28.08. Msze św. wieczorne w tygodniu będziemy odprawiać o godz. 17.00.

W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
– w poniedziałek, 28.08. – wspomnienie św. Augustyna, bp i dok. Kościoła;
– we wtorek, 29.08. – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela;

W tym tygodniu przypadają I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 10.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian. Prosimy ich zgłosić do czwartku w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Okazja do spowiedzi św. będzie od godz. 16.00. W I Sobotę czcimy Niepokalane Serce NMP. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie członków Róż Różańca św.

We wtorek, 29.08. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczystej Adoracji. Początek po Mszy św. o godz. 7.00 a zakończenie o godz. 17.00.

W niedzielę, 3.09. odbędzie się pielgrzymka do Cieszyna ku czci św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

W poniedziałek, 4.09. rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Uczniom klas pierwszych pobłogosławimy tornistry i przybory szkolne. Okazja do spowiedzi św. będzie od godz. 16.00.

Pragniemy serdecznie podziękować Parafialnemu Zespołowi Charytatywnemu, katechetkom P. Edycie i P. Annie, rodzicom i sponsorom za zorganizowanie półkolonii dla dzieci naszej parafii. Dzięki ich pracy dzieci mile i aktywnie przeżyły część wakacji. Dziękujemy także wszystkim, którzy poprzez ofiarę wsparli ciężko chorą cieszyniankę Marię.

W niedzielę, 10.09. na Mszy św. o godz. 11.30 pragniemy podziękować Bogu za tegoroczne plony. Naszą modlitwą obejmujemy też rolników i ich rodziny, dziękując za ich pracę i troskę o żywność.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafialnej wspólnocie gości i turystów. Życzymy Wam dobrego pobytu w naszym mieście, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy również do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz