Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 22 października 2017

Dziś przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą. Obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Naszą modlitwą ogarnijmy misjonarzy i misjonarki na całym świecie. Swoim doświadczeniem z pracy przy projekcie misyjnym podzieli się nasza parafianka Sylwia Iwaniuk. Na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy prosić o błogosławieństwo Boże dla ks. Łukasza z okazji imienin. Składka będzie przeznaczona na cele misyjne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Przy wyjściach z kościoła młodzież będzie rozprowadzała znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu na rekolekcje. Dziękujemy za pomoc. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu odprawiać będziemy po Mszy św. o godz. 17.00, zaś w niedziele o godz. 16.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, dla których przygotowany został specjalny konkurs.

Msze św. w niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy – środa po Mszy św. o 17.00.
Na Mszę św. w niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek od 15.00 do 16.00, we czwartek od 17.30 do 18.30 a w piątek 0d 10.45 d0 12.00.

W tym tygodniu wspominamy w liturgii w sobotę, 28.10. – święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Naszą modlitwą otoczmy ks. bp Tadeusza Rakoczego z okazji imienin.

W piątek 27.10.br zapraszamy na Mszę św. szkolną. O godz. 16.00 będzie spotkanie scholi dziecięcej. Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalną. Dla uczestników przygotowaliśmy specjalny konkurs z nagrodami.

W przyszłą sobotę zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 17.00 i na spotkanie w grupach.

Parafialny Zespół Charytatywny dysponuje wózkiem inwalidzkim, który można wypożyczyć. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii parafialnej.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Naszych bliskich zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu w modlitwie w niedziele przed Mszą o 7.30 (Wypominki roczne), w I niedziele miesiąca w intencji Mszy św. i w czasie nabożeństw różańcowych odprawianych od 1 do 8.11. po Mszy św. o godz. 17.00. Przy wyjściach z kościoła znajdują się kartki, na których wypiszmy zmarłych polecanych naszej modlitwie. Możemy je złożyć wraz z ofiarą w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Prosimy o uporządkowanie grobów, także tych opuszczonych. Przypominamy o potrzebie aktualizacji rezerwacji miejsc i ofierze z racji wybudowania pomnika. Ofiary możemy złożyć w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy też do modlitwy w naszym kościele.

Zostaw komentarz