Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne –12 listopada 2017

Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą. Dziś przypada dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Naszą modlitwą obejmijmy naszych braci i siostry w wierze, którzy są prześladowani za wiarę w Chrystusa. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Msze św. w niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy – środa po Mszy św. o 17.00.
Na Mszę św. w niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek od 15.00 do 16.00, we czwartek od 17.30 do 18.30 a w piątek od 10.45 do 12.00.

W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
-w poniedziałek, 13.11 – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;
-w piątek, 17.11 – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej;
-w sobotę, 18.11 – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i m.

Naszych bliskich zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu w modlitwie w każdą niedzielę przed Mszą św. o 7.30 (Wypominki roczne), w I niedziele miesiąca w intencji Mszy św. Przy wyjściach z kościoła znajdują się kartki, na których wypiszmy zmarłych polecanych naszej modlitwie. Możemy je złożyć wraz z ofiarą w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Przypominamy o potrzebie aktualizacji rezerwacji miejsc i ofierze z racji wybudowania pomnika. Ofiary możemy złożyć w kancelarii parafialnej.

W piątek, z racji III Piątku miesiąca, oddajemy część Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy serdecznie na godz. 16.30 na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę przypadają imieniny ks. bp Romana Pindla. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko – Żywieckiego i całej diecezji. W przyszłą niedzielę udzielimy sakramentu chrztu św. i będziemy mdlić się za dzieci roczne. Spotkanie dla rodziców dzieci do chrztu św. będzie w sobotę, 18.11., po Mszy św. wieczornej. Składka przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

W sobotę (18 XI) na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie w grupie kandydatów do bierzmowania.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy też do modlitwy w naszym kościele.

Zostaw komentarz