Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 24 grudnia 2017

Dziś,  IV niedziela adwentu. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.  Przy wyjściach z kościoła możemy zakupić opłatki na stół wigilijny oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i kalendarze na 2018 r. Nie będzie dziś Mszy św. o godz. 17.00. O północy odprawimy Pasterkę w intencji wszystkich parafian. Składka z Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Wierni, którzy przyjmą Komunię św. na Pasterce mogą po raz drugi przystąpić do Komunii św. na Mszy św. w Narodzenie Pańskie.

Msze św. w niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 17.00.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy – środa po Mszy św. o 17.00.
Na Mszę św. w niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Kancelaria parafialna będzie czynna: bezpośrednio po Mszy św. wieczornej ze względu na odwiedziny kolędowe.

W poniedziałek, 25.12., przypada uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. będą w porządku niedzielnym. O 16.30 odprawimy Nieszpory kolędowe. Serdecznie zapraszamy. We wtorek, 26.12., przypada święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. będą w porządku niedzielnym z wyjątkiem Nieszporów. Składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Składamy „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
– w środę, 27.12. – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty;
– we czwartek, 28.12. – święto Świętych Młodzianków;

Od środy, 27.12. rozpoczniemy odwiedziny kolędowe. Plan kolędy będzie zamieszczony w biuletynie parafialnym „Głos Maryi”, w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.

We czwartek, 28.12., po Mszy św. wieczornej wystąpią w naszym kościele z koncertem kolęd uczniowie Ogniska Muzycznego w Wiśle. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę, 31. 12., przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest też ostatni dzień 2017 roku. Zapraszamy na godz. 16.30 na nabożeństwo przebłagalne i Mszę św. o 17.00 z rocznym sprawozdaniem duszpasterskim. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny przez publiczne odmówienie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy” oraz spełnienie zwykłych warunków odpustu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali świąteczny wystrój kościoła, Parafialnemu Zespołowi Charytatywnemu za przygotowanie świątecznych paczek dla biednych osób i rodzin, Służbie Liturgicznej za asystę świąteczną. Dziękujemy też wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają nasza parafię i jej dzieła ofiarami kopertowymi i wpłatami na konta.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy też do modlitwy w naszym kościele.

Zostaw komentarz