Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 7 stycznia 2018

Dziś przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W pierwszą niedzielę stycznia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 12.30 do 16.00. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 17.00 ze specjalnym błogosławieństwem.

Msze św. w niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 17.00.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy – środa po Mszy św. o 17.00.
Na Mszę św. w niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Kancelaria parafialna będzie czynna: bezpośrednio po Mszy św. wieczornej ze względu na odwiedziny kolędowe.

Spotkanie członków Róż Różańca św. odbędzie się w sobotę, 13.01. po Mszy św. o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę, 14.01., będziemy obchodzić Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Składka będzie przeznaczona na cele charytatywne jako jałmużna postna. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

W niedzielę, 21.01., na Mszy św. o godz. 11.30 udzielimy sakramentu chrztu św. i będziemy modlić się za dzieci roczne. Prosimy zgłosić je w kancelarii. Spotkanie dla rodziców dzieci do chrztu będzie w sobotę, 20.01. po Mszy św. wieczornej.

Trwają odwiedziny kolędowe. Plan kolędy będzie zamieszczony w biuletynie parafialnym „Głos Maryi”, w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Rodziny, którym nie odpowiada wyznaczony termin, mogą przyjąć kapłana w czasie kolędy dodatkowej w sobotę 27.01.br.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy też do modlitwy w naszym kościele.

Zostaw komentarz