Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 28 stycznia 2018

Dziś przypada IV niedziela zwykła. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Msze św. w niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 17.00.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy – środa po Mszy św. o 17.00.
Na Mszę św. w niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek od 15.00 do 16.00, we czwartek od 17.30 d0 18.30. W I Piątek kancelaria jest nieczynna.

W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
– w środę, 31.01. – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera;
– w piątek, 2.02. – święto Ofiarowania Pańskiego.;
– w sobotę, 3.02. – wspomnienie św. Błażeja, bp. i m.

W tym tygodniu przypadają I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. We czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. W tym dniu będzie okazja do skorzystania ze spowiedzi od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 odwiedzimy chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłosić ich do czwartku w kancelarii lub zakrystii. W święto Ofiarowania Pańskiego, będziemy poświęcać na każdej Mszy św. gromnice, które zapalmy w naszych domach w czasie burz i trudności życiowych. Ks. Bp Ordynariusz udziela dyspensy od postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Składka będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. W I Sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie członków Róż Różańca św. Po każdej mszy św. będziemy udzielać błogosławieństwa św. Błażeja.

W przyszłą niedzielę, I niedzielę miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 12.30 do 16.00. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy też do modlitwy w naszym kościele.

Zostaw komentarz