Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 4 marca 2018

Dziś przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Dzieci otrzymają pobłogosławione książeczki do nabożeństwa. W I niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 12.30 do 16.00. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Msze św. w niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 17.00.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy – środa po Mszy św. o 17.00.
Na Mszę św. w niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek od 15.00do 16.00, we czwartek od 17.30 d0 18.30, zaś w piątek od 10.45 do 12.00.

W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, którą odprawiamy o godz. 16.30. Szczególnie zapraszamy rodziców z dziećmi. W niedziele zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Początek o godz. 16.15. Wypominki za zmarłych, które będą odczytywane w czasie nabożeństw można składać w zakrystii.

W przyszłą niedzielę, 11.03.br., rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafialnej wspólnocie. W niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na naukę stanową osoby starsze. W poniedziałek na godz. 13.30 zapraszamy szczególnie osoby chore i starsze na Mszę św. z sakramentem chorych i błogosławieństwem lurdzkim a po Mszy św. wieczornej zapraszamy na naukę stanową kobiety, zaś we wtorek mężczyzn. W niedzielę, poniedziałek i wtorek zapraszamy na 21.00 na Apel Jasnogórski. Uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjum mają spotkania rekolekcyjne według podanego planu. Okazja do spowiedzi św. w czasie rekolekcji: rano od 6.30 i po południu od 16.00. Zakończymy rekolekcje we środę, 14.03.br. Szczegółowy plan Rekolekcji będzie zamieszczony na stornie internetowej naszej parafii, w naszym tygodniku „Głos Maryi” i w gablocie. Rekolekcje poprowadzi ks. Adrian Piętka. Prośmy Ducha Świętego o dobre owoce ćwiczeń rekolekcyjnych a Maryję Wniebowziętą o wyproszenie potrzebnych łask. Składka przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy też do modlitwy w naszym kościele.

Zostaw komentarz