Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 13 maja 2018

Dziś przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania, którym udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

Msze św. w niedzielę o godz. 7.30, 8.45, 10.00, 11.30, 17.00.
Msze św. w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środa o godz. 7.00 i 17.00; czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00 i 17.00.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy – środa po Mszy św. o 17.00.
Na Mszę św. w niedzielę o godz. 11.30. zapraszamy w sposób szczególny całe rodziny.
Kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek od 15.00 do 16.00, we czwartek od 17.30 do 18.30 i w piątek od 10.45 do 12.00.

W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
– w poniedziałek, 14.05. – święto św. Macieja, apostoła;
– we środę, 16.05. – święto św. Andrzeja Boboli, prez. im., Patrona Polski.

W piątek, 18.05.modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca.

W sobotę, 19.05. o godz. 11.00 będzie spowiedź dzieci klas III przystępujących do I Komunii św. Okazja do spowiedzi św. dla rodziców i krewnych będzie od godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę, 20.05 przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o godz.10.00 udzielimy sakramentu chrztu św. i będziemy modlić się za dzieci roczne. Dzieci prosimy zgłosić do czwartku w kancelarii parafialnej. Spotkanie dla rodziców dzieci do chrztu św. będzie w sobote,19.05 po Mszy św. Wieczornej. Na Mszy św. o godz. 11.30 do I Komunii św. przystąpią dzieci z klas III Szkoły Podstawowej. Dzieci i rodziców polecajmy Bogu w naszych modlitwach. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

W niedzielę, 27.05. na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej będą przeżywać Rocznicę I Komunii św. Okazja do spowiedzi św. dla nich i ich rodziców będzie w piątek i w sobotę od godz. 16.00.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, szczególnie rodziców z dziećmi, dla których przygotowany został specjalny program pt. „Laurka dla mamy”. Odprawiamy je o godz. 16.30.

W kościele wystawiona jest specjalna skarbonka, do której możemy składać ofiary na pomoc chrześcijańskim rodzinom w Syrii. „Bóg zapłać” za każdy dar solidarnej miłości wobec dotkniętych tragedią wojny.

Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu i kościoła św. Jacka w Legnicy (cud eucharystyczny) w dniach 1 i 2 czerwca br. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła.

Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy też do modlitwy w naszym kościele.

Zostaw komentarz