Ważne

Odwiedziny Duszpasterskie 2018/2019 (kolęda)

Plan odwiedzin duszpasterskich – kolęda 2018/2019
Legenda: F: ks. Wiesław Firlej; P: ks. Marcin Puchałka
Rok 2018:
27.12. – czwartek: godz. 11.00:
F: Jawornik I (ul. Jawornik od nr 1 do 12 f i ul. Brzozowa);

P: Jawornik IV (ul. Soszowska, Cieślarów, Wrzosowa, Podbeskidek, Jodłowa, Jawornik 56 – 74).
________________________________________________________
28.12. – piątek: godz. 11.00:
F: Piła, Ustrońska (ul. Strumykowa, 1 Maja nr 70 – 87, Wiosenna, Przylesie, Przemysłowa, Bulwar Słoneczny, Ustrońska – od Cichej, Żwirowa, Stroma);
P: Jawornik III a (ul. Nowa – numery parzyste, Brańców).
________________________________________________________
29.12. – sobota: godz. 11.00:
F: Centrum III (ul. Stalmacha, Wodna, Lipowa)
P: Kamienny i Bleich I (ul. Kamienny, Bleich, Olimpijska, różana, Konopnickiej od nr 33 do 1).
________________________________________________________
Rok 2019:
2.01. – środa:
F – godz. 15.00: Osiedle (ul. B. Prusa 18 i 20);
P – godz. 16.00: Centrum II (ul. Towarowa, Kolejowa, 1 Maja
nr 58 – 64, B. Prusa nr 6 –16).

3.01. – czwartek:
F – godz. 15.00: Osiedle (ul. B. Prusa 23 i 21).
________________________________________________________
4.01. – piątek:
F – godz. 15.00: Osiedle (ul. B. Prusa 25);
P – godz. 15.00: Osiedle (ul. B. Prusa 17, 19).
________________________________________________________
5.01. – sobota:
F – godz. 12.00: Oaza II (ul. Groniczek, Ochorowicza, Sarnia);
P – godz. 10.00: Gahura i Dębowa (ul. Letnia, Bucznik, Gahura, Dębowa).
________________________________________________________
7.01. – poniedziałek:
F – godz. 15.00: Centrum (pl. Hoffa, 1 Maja nr 45 i 43, Sztwiertni);
P – godz. 15.00: Osiedle XXV-lecia 1 i 2.
________________________________________________________
8.01. – wtorek:
F – godz. 15.00: 11 Listopada od nr 34 do 3;
P – godz. 15.00: Jawornik III b (ul. J. Niemca, Nowa – nr nieparzyste).
________________________________________________________
9.01. – środa:
F – godz. 15.00: Partecznik (ul. Partecznik i Górnośląska).
P – godz. 16.00: Burschego i Kuryatty.

10.01. – czwartek:
F- godz. 15.00: Osiedle XXV-lecia 3, 4.
________________________________________________________
11.01. – piątek:
F – godz. 15.00: Bleich II (ul. Willowa).
________________________________________________________
12.01. – sobota:
F – godz. 11.00: Bukowa (ul. Kwiatowa, Bukowa, al. Burschego 34, 54. 60).
P – godz. 11.00 – Jawornik II (ul. Świerkowa, Wańkowska, Jawornik nr 19 do 54, Leśna).
_______________________________________________________
14.01. – poniedziałek:
P – godz. 15.00: Dziechcinka (ul. Dziechcinka od nr 54, os. Skolnity, ul. Strażacka, Sosnowa).
________________________________________________________
15.01. – wtorek:
P – godz. 15.00: Jarzębata II (ul. Jarzębata, 11 Listopada nr 43 b do 35, Gimnazjalna, Beskidzka, Miła).
________________________________________________________
19.01. – sobota:
P – godz. 11.00: Oaza I (ul. 1 Maja od nr 3 do stacji benzynowej).
________________________________________________________

26.01. – sobota: godz. 11.00 – kolęda dodatkowa.

Zostaw komentarz