Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 12.05.2019 r.

Dziś IV niedziela wielkanocna, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Składka będzie przeznaczona na cele charytatywne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na koncert w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego w Wiśle z klasy organów p. mgr Eweliny Biachul.

W tym tygodniu w liturgii:
– we wtorek, 14.05. – święto Św. Macieja, apostoła;
– we czwartek, 16.05. – święto Św. Andrzeja Boboli, prez. i m., Patrona Polski.

Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i we czwartek po Mszy św. wieczornej od 17.30 do 18.30, zaś w piątek od 10.45. do 12.00.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Odprawiamy je o godz. 16.30. Szczególnie zapraszamy dzieci, dla których przygotowany został specjalny program.

W piątek, 17.05, modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji III Piątku miesiąca.

W przyszłą niedzielę, 19.05. na Mszy św. o godz. 10.00 udzielimy sakramentu chrztu św. i będziemy modlić się za dzieci roczne. Dzieci do chrztu prosimy zgłosić do czwartku w kancelarii parafialnej. Spotkanie dla rodziców dzieci do chrztu będzie w sobotę, 18.05., po Mszy św. wieczornej. Na Mszy św. o godz. 11.30 do I Komunii św. przystąpią dzieci z klas III Szkoły Podstawowej. Spowiedź dla dzieci I Komunijnych będzie w sobotę, 18.05., o godz. 11.00, zaś rodziców i krewnych zapraszamy na godz. 16.00. W naszych modlitwach polecajmy Bogu dzieci i ich rodziny. Składka przyszłej niedzieli jako specjalna będzie przeznaczona na spłatę kolejnej raty za nowe ławki w naszym kościele. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Markowi Kuligowi za wygłoszone nauki z okazji renowacji Misji Parafialnych. Życzymy obfitych łask Bożej Opatrzności w pracy duszpasterskiej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła. Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz