Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne.

Ogłoszenia Parafialne – 19.05.2019 r.

Dziś V niedziela wielkanocna. Na Mszy św. o godz. 11.30 do I Komunii św. przystąpią dzieci z klas III Szkoły Podstawowej. W naszych modlitwach polecajmy Bogu dzieci i ich rodziny. Składka, jako specjalna, będzie przeznaczona na spłatę kolejnej raty za nowe ławki w naszym kościele.
„Bóg zapłać” za złożone ofiary.

W tym tygodniu w liturgii:
– we wtorek, 21.05. – wspomnienie św. Jana Nepomucena, prez. i m;
– w piątek, 24.05. – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i we czwartek po Mszy św. wieczornej od 17.30 do 18.30, zaś w piątek od 10.45. do 12.00.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Odprawiamy je o godz. 16.30. Szczególnie zapraszamy dzieci, dla których przygotowany został specjalny program.

W sobotę, 25.05 w Katedrze św. Mikołaja w Bielsku – Białej ks. bp Roman Pindel udzieli święceń prezbiteratu diakonom naszej diecezji. Kandydatów do święceń polecamy Panu Bogu w naszych modlitwach. O godz. 11.00. będzie powiedź dla dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św.

W przyszłą niedzielę, 26.05, na Mszy św. o godz. 11.30 rocznicę I Komunii św. będą przezywały dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej. W tym dniu modlimy się za wszystkie matki z okazji ich święta. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Przy wyjściach z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na wypoczynek dzieci z naszej parafii w Mikoszewie. Dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.

Nasza diecezja organizuje pielgrzymkę do Koszyc na Słowacji z okazji 400–lecia męczeńskiej śmierci św. św. Melchiora Grodzieckiego. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie. Zapraszamy do udziału.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła. Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz