Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 6.10.2019 r.

Dziś XXVII niedziela zwykła, I niedziela miesiąca. Na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
Od godz. 12.30 do 16.00 zapraszamy na adorację Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Parafialny Zespół Charytatywny zaprasza na kiermasz domowych wypieków. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na pomoc w zakupie specjalistycznego łóżka dla małej Ewelinki. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Liturgiczne obchody tygodnia:
* w poniedziałek, 7.10. – wspomnienie NMP Różańcowej;

Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i we czwartek od 17.30 do 18.30, w piątek od 10.45 do 12.00 i w sobotę od 8.30 do 9.30.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W ciągu tygodnia i w niedziele odprawiamy je o godz. 16.30. Dla dzieci został przygotowany specjalny konkurs.

W poniedziałek, 7.10.br., o godz. 17.45, w sali Domu Katechetycznego odbędzie się spotkanie z p. Janem Kawulokiem, Przewodniczącym Sejmiku Województwa Śląskiego, oraz z p. Ryszardem Macurą, kandydatem do Sejmu RP. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek, 8.10.br, w Sali obok Biura Podawczego Urzędu Miejskiego w Wiśle będzie dyżurował ekspert ZUS w sprawie świadczeń „500+” dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie.

We środę, 9.10, na godz.18.00 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego a na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania. Dzieci i młodzież zapraszamy w piątek, 11.10. na Mszę św. szkolną. Zapewniamy opiekę dla dzieci od 16.30 do 18.00. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę, 13.10., będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Wolontariusze będą zbierać ofiary przeznaczone na Fundusz Stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego tysiąclecia”. Dziękujemy za wsparcie edukacji dzieci i młodzieży z mniej zamożnych rodzin.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła. Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz