Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 22.12.2019 r.

Dziś IV niedziela Adwentu. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Przy wyjściach z kościoła możemy zakupić opłatki na stół wigilijny, świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i ozdoby świąteczne. Zapraszamy na pyszne ciasta, kawę, herbatę i soki do kawiarenki w Domu Katechetycznym.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować świąteczny kiermasz ciast i tym, którzy zakupiwszy ciasta wsparli działania charytatywne w naszej parafii. Niech dobry Bóg wynagrodzi wasza hojność.

W liturgii wspominamy:
• w piątek, 27.12. – święto Św. Jana, apostoła;
• w sobotę, 28.12. – święto Świętych Młodzianków.

Kancelaria parafialna w czasie odwiedzin kolędowych będzie czynna w piątek od 8.30 do 9.30 i w sobotę od 8.30 do 9.30.

Okazja do spowiedzi św. przed świętami będzie w poniedziałek od 7.30 do 9.30 i od 16.00 do 17.00, we wtorek (Wigilia) od 7.30 do 12.00.

We wtorek, 24.12, przypada Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msza św. poranna będzie odprawiona wyjątkowo o godz. 10.00. O północy odprawimy „Pasterkę” w intencji wszystkich parafian. Składka z „Pasterki” będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Wierni, którzy przyjmą Komunię św. na „Pasterce” mogą po raz drugi przystąpić do Komunii św. w Narodzenie Pańskie.

We środę, 25.12., przypada uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. odprawimy w porządku niedzielnym. O 16.30 odprawimy Nieszpory kolędowe. Serdecznie zapraszamy. We czwartek. 26.12. przypada święto Św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. odprawimy w porządku niedzielnym (nie będzie Nieszporów). Składka będzie przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Od piątku, 27.12., rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie (Kolęda). Plan odwiedzin będzie zamieszczony w tygodniku „Głos Maryi”, w gablocie i na naszej stronie internetowej (zakładka „Ważne”).

W przyszłą niedzielę, 29.12., przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła. Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy do modlitwy w
naszej świątyni.

Zostaw komentarz