Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 5.01.2020 r.

Dziś przeżywamy II niedzielę po Narodzeniu Pańskim. W pierwszą niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Od godz. 12.30 do 16.00 zapraszamy na adorację Najświętszego sakramentu. Po świątecznej przerwie zapraszamy do naszej kawiarenki w Domu Katechetycznym.

W liturgii wspominamy:
• w poniedziałek, 6.01. – uroczystość Objawienia Pańskiego. W całym Kościele jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Msze św. będą w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświęcimy wodę, kredę i kadzidło. Składka będzie przeznaczona na cele misyjne Kościoła. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. W tym dniu przypada 6 rocznica święceń biskupich i ingresu do katedry św. Mikołaja w Bielsku – Białej ks. bp Romana Pindla. Modlimy się w intencjach naszego Pasterza i całej diecezji.

W przyszłą niedzielę, 12.01., przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny czas Bożego Narodzenia. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Kancelaria parafialna w czasie odwiedzin kolędowych będzie czynna bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, a w piątek i w sobotę od 8.30 do 9.30.

W niedzielę, 19.01., na Mszy św. o godz. 11.30 udzielimy sakramentu chrztu św. i będziemy modlić się za dzieci roczne. Spotkanie dla rodziców dzieci do chrztu św. będzie w piątek, 17.01., po Mszy św. wieczornej.

Plan odwiedzin kolędowych jest zamieszczony w gablocie i na naszej stronie internetowej (zakładka „Ważne”). Rodziny, które nie mogą przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, mogą to uczynić w czasie kolędy dodatkowej w sobotę, 1.02.br. Prosimy, aby zgłosiły się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła. Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy do modlitwy w
naszej świątyni.

Zostaw komentarz