Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 12.01.2020 r.

Dziś przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny czas Bożego Narodzenia. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

W liturgii wspominamy:
• w piątek, 17.01. – wspomnienie Św. Antoniego, opata. W tym dniu Kościół katolicki w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.

Kancelaria parafialna w czasie odwiedzin kolędowych będzie czynna bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, a w piątek i w sobotę od 8.30 do 9.30.

W piątek, z racji III Piątku miesiąca, zapraszamy na godz. 16.30 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Spotkanie dla rodziców dzieci do chrztu św. będzie po Mszy św. wieczornej.

W sobotę, 18.01., rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Nabożeństwo ekumeniczne rozpocznie się o godz. 16.00, 26.01.br (niedziela) w naszym kościele parafialnym. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę, 19.01., składka będzie przeznaczona na cele charytatywne (jałmużna postna). „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu „Istebna”.

Plan odwiedzin kolędowych jest zamieszczony w gablocie i na naszej stronie internetowej (zakładka „Ważne”). Rodziny, które nie mogą przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, mogą to uczynić w czasie kolędy dodatkowej w sobotę, 1.02.br. Prosimy, aby zgłosiły się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła. Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy do modlitwy w
naszej świątyni.

Zostaw komentarz