Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 26.01.2020 r.

Dziś przypada Niedziela słowa Bożego. Kościół w Polsce obchodzi Dzień Islamu. Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. O godz. 16.00 w naszym kościele parafialnym rozpocznie się Nabożeństwo ekumeniczne. Serdecznie zapraszamy.

W liturgii wspominamy:
• we wtorek, 28. 01. – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prez. i doktora Kościoła;
• w piątek, 31.01. – wspomnienie Św. Jana Bosko, prez. ;

Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek po Mszy św. wieczornej od 17.30 do 18.30, w piątek od 10.45 do 12.00 i w sobotę od 8.30 do 9.30.

W piątek, 31.01., po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. oraz na spotkanie wspólnoty modlitewno – formacyjnej „Wojownicy Maryi”.

W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie członków Róż Różańca św. Rodziny, które nie mogą przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, mogą to uczynić w czasie kolędy dodatkowej w sobotę, 1.02.br. Prosimy, aby zgłosiły się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W przyszłą niedzielę, 2.02. br., przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy świece dzieciom I Komunijnym. Składka będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. To też I niedziela miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 12.30 do 16.00.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzinom naszej parafii i parafianom, którzy przyjęli kapłanów z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za dar wspólnej modlitwy, za miłą rozmowę, uwagi i propozycje działań duszpasterskich w naszej wspólnocie oraz za złożone ofiary. Wszystkim życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła. Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy do modlitwy w
naszej świątyni.

Zostaw komentarz