Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 2.02.2020 r.

Dziś przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy świece dzieciom I Komunijnym. Składka będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. To też I niedziela miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 12.30 do 16.00. Zapraszamy też do naszej kawiarenki czynnej w niedziele od 9 do 13.00 a w soboty od 10.00 do 12.00.

W liturgii wspominamy:
• w poniedziałek, 3. 02. – wspomnienie Św. Błażeja, bp i m. Udzielimy specjalnego błogosławieństwa.;
• w środę, 5.02. – wspomnienie Św. Agaty, dz. i m.;
• we czwartek, 6.02. – wspomnienie Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek po Mszy św. wieczornej od 17.30 do 18.30 i w sobotę od 8.30 do 9.30.

W środę, po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego a na godz. 19.00 kandydatów do sakramentu bierzmowania.

W tym tygodniu przypadają I Czwartek i I Piątek miesiąca. We czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 10.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian. Prosimy zgłosić ich w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna będzie w piątek nieczynna. O godz. 16.30 rozpocznie się spotkanie dla dzieci a o godz. 17.00 Msza św. szkolna. Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę, 9.02., składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej diecezji. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Nasza diecezja zaprasza na pielgrzymkę do Włoch w ramach Pielgrzymki Narodowej do Rzymu z okazji 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie. Zapisy do 15.02. br.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy zakupić w zakrystii kościoła. Witamy w naszej parafii gości i turystów. Życzymy wam dobrego odpoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych. Zapraszamy do modlitwy w naszej świątyni.

Zostaw komentarz